April 2012

We're like sisters↔kentaur•Pleky•OC

30. april 2012 at 23:30 | Nikushka |  Diary ~ Nikushka
↑ Tak pro tentokrát to není něco s Niallem, ale Liamem.. Ale je to děsné, takže .. :D Radši k tomu už nic říkat nebudu :D♥ Je to prostě k zblití :)
..
Proč píšu deníček? :D Protože se mám tyhle dny úplně skvěle :) Nejprve mi zlešuje náladu hokej, i když jsme prohráli s Finskem, ale dostali jsme ten úžasný pohár no a nevypadal s ním Pleky úžasně? :)♥ A hlavně za 4 dny! už za 4 dny začíná mistrovství a začínáme zápasem s Dánskem, wohoooou já mám takovou radost! :) Hrozně moc se těším, to zase budu koukat neustále a budu kašlat na školu, ale oni za to klucí stojí a zítra jim už přijede Michálek..aww♥ Stejně je to nejlepší sledovat a být na skypu s magorem Týnou (Rachel/Lisa/Edie) se kterou totálně žereme Zárubovo komentování a všelijaké bitky na ledě a se ségrou Ksén (Cathie.) se kterou jsme se totálně smáli ruským jménům a nejvíts to prožívali, když řekli, že Michálek jede♥ :D Mimochodem Zůzo, jestli to budeš číst! Máš na to 4 dny! 4 dny!
..
Dobře nebudu mluvit furt jen o hokeji, ale přesunu se na jiné téma a tím je to počasí! Já si sice stěžuji, že mi je vedro, ale nějak mi to nevadí! :) Konečně jsem si v pátek vyšla ven s klukama ze třídy a věřte mi, že s nimi se člověk nenudí no a dneska s maminečkou a Honzou na čarodejnicích.. Řeknu vám s nimi se člověk nenudí, když si Honza krkne na celou ulici a všichni ti turisti jen na vás koukají. Jedno velké plus ve slavení čarodejnic v Praze je Starbucks♥ Jak já dlouho jsem ho nemělo.. a tak jsem měla tolik věcí a teď mi je tak trochu blbě .. limonáda, pivo (tak oslavuju ne? :D), párek, zmrzlinku (neptejte se kolik kopečků), frappucino, těstoviny .. :D Na můj žalůdek je toho moc ;D A zítra jedeme do Benátek (ne do tich v Itálii) do muzea hraček. Pff jsem zvědavá :D
..
Juá mimochóďo se mi blíží Škola v přírodě na kterou se fakt bojím jet, protože je vždycky nějaký průser :D Ale náhodou! Minulý rok jsem nemusela jít v noci běhat okolo baráku! :D I když jsem měla :D A taky si opakuji OC a zapomněla jsem úplně jak je to skvělý :) Neuvědomila jsem si, že v jednom díle hraje Paul z The Vampire Diaries.. chápete to?! :D Jsem byla celkem v šoku :D Ale stejně ten seriál miluji a ještě více, když koukáte s Ksén, to komentujeme každou blbost :D Chci se v nejbližší době kouknout na nyní dost oblíbené Hunger Games a pak dohnat seriály jako je TVD, HOD a Dva a půl chlapa.
..
Nebudu se rozepisovat, toto je opravdu mini deníček. Naposledy chci říst, že .. :D Už nevím :D Jo! :D Začala jsem se zase věnovat trochu více twitteru, poslední dobou jsem na to kašlala a také jsem si založila s trdolínem tumblr. Takže pokud chcete vidět mojí hroznou grafiku, no problémo :D Jinak se omlouvám, že vaše věrná Nikolka nestíhá číst vaše ffky, ale čtu jich tolik na d-c, one-direction, 1d-ff, sj-a, l-1d, gpx-s .. a více takže prostě nestíhám a k tomu mi jeden NADRŽENÝ KAMARÁD ( mám jich více, že ano Zuzanko a Ksén?) poslal stránku s 1D ffkami no a..:D Jsou skvělé prostě, takže furt čtu.. ale musím si přečíst tu od brre.. ona je asi na mě za to naštvaná, ale já si to fakt přečtu! :D No nic, mějte se..
xo.Nikushka

She's More Than Fan ♣ Part Five.

30. april 2012 at 17:05 | Nikushka |  FF ~ She's More Than Fan
Nový dílek, vy jste ani ještě nečetli pusu a já už mám napsaný začátek drama :D Jsem zlý člověk, já vím ;) Každopádně nový dílej je to, hope you like it♥↓
--
"No.." zasmál se. "..já si jdu jen pro ty výkresy a mám poradu."
..
S kluky to bylo skvělé, ale jelikož bylo ráno, všední den tak to pro mě znamenalo jen jediné. Škola. Udělala jsem si vše potřebné - umyla, vyčistila zuby, namalovala. Vzala jsem si džíny s bílým tílkem a barevnou kostičkovanou košili růžové, fialové, černé, bílé a modré barvy. Nazula jsem si modré conversky a napochodovala jsem si to ke klukům.
"Rozpuštěné ti sluší více.." zahuhlal Niall, když si dával do pusy lupínky. Usmála jsem se a přestala jsem si dělat drdol. Niall to odsouhlasil.

Kontrola affiliates♣

30. april 2012 at 16:33 | Nikushka&S* |  News On Blog
Jelikož někteří nebyli více než měsíc na blogu a nedali vědět. Někteří zase přidávají, ale zde se neukážou a jelikož někteří s blogem skončili a my v tom mámehodně zmatek.. tak nezbývá nic jiného než udělat kontrolu ;). Jsem to zlý člověk, ne? Ale i S* souhlasila, takže proto.. ;) Chudáček můj milovanej, ta v tom musí mít taky pěkný zmatek, 40 affs.. opravdu nestíháme :D Do komentářů napište :
..
• Přezdívka + blog
• Skupina? (Sister-Elite-Top-Normal) → Neznamená, že tak učiníme, ale nevěděli jsme na co bychom se ještě ptaly :D
• Pokud jsis ještě nepřepsal/a přezdívku na 'Nikushka&S*' tak tak učiň prosím! → Kate* pro ty kdo ještě nevědí už měsíc na blogu není a je zde s Niky → S*, které stále říkám, že je to také adminka! :D♥

Kontrola potrvá do pondělí 7. května.
TOTO NENÍ NÁBĚR, ALE POUZE KONTROLA! V MENU MÁTE WANNA BE!

Visitors 23/04/2012 - 29/04/2012

30. april 2012 at 14:27 | Nikushka |  Statistics


Uwááá! :) Mám tu dokonalou návštěvnost. Proč dokonalou?! Protože znova stoupá a já jsem strašně moc ráda! :) A celková návštěvnost za celý týden se za stovku zvýšila ;) Ta neděle je dokonalá, na to, že bylo slunečné počasí a v této době kluci nemají moc novinek je to prostě skvělé :)♥ I za paní Zuzanku děkuji ;) Jo a děkujeme za přestáhnutý 35.000 celkově ;)*
..
Pondělí : 672
Úterý : 697
Středa : 536
Čtvrtek : 511
Pátek : 459
Sobota : 576
Neděle : 708
..
Celkem: 4159

Liam&Danielle on Bahamas #02

30. april 2012 at 14:02 | Nikushka |  Candids 2012
Source > tumblr.com
Objevila se další úžasná fotka Liama s Danielle na Bahamách! Je konečně v trošičku lepší kvalitě, když si užívali ve vodě ♥ Uwá, já chci více fotek, oni jsou ze zadu a umírám u té fotky ;) Snad se objeví nějaké, ale hlavně ať si užívají :)♥

New pictures: At the KCA's rehearshals

30. april 2012 at 10:32 | S* |  Appearances & Events 2012
Source > Twitter.com
Také se ještě objevily nějaké nové fotky ze zkoušek na KCA 2012, na kterých kluci vystupovali :) - Fotky by se mohly teda objevit v lepší kvalitě, ale tak alespoň něco :)


Niall at JLS after party

30. april 2012 at 10:29 | S* |  Other Photos
Source > Twitter.com
Také se objevily čtyři fotky z after party - ta druhá je užasná! :)
Niall dancing on JLS show 28/4/2012

30. april 2012 at 10:08 | S* |  Other Videos
Niall si předevčírem zašel na koncert JLS a objevilo se video jak tam tancoval na jednu z jejich písniček :) - škoda, že to video není víc zblízka.


Life on the road • vand tour diary part 2

30. april 2012 at 9:48 | S* |  Other Videos
Source > Youtube.com
Dobré ráno :) - Objevila se další část video deníčku, ale natáčího kluků skupina ne přímo 1D. I tak se na to určitě mrkněte je tam několik skvělých záběrů a navíc ta krásně ukazuje co všechno kluci na cestách zažívají :)


She's More Than Fan ♣ Part Four. ♣ for Lizz.

29. april 2012 at 16:34 | Nikushka |  FF ~ She's More Than Fan
↑ Aby tamten slintající blázen měl co číst, novinek zase moc nebylo..;D Jen fotky Harryho byla ta "žhavá" novinka ;). Ale dneska fakt ještě něco přidám! :D Fakta a oblíbené Zayníka ;)
--
"Áha." Usmála jsem se nervózně.
..
Nakonec jsem kluky vzala k nám, jelikož se šíleně rozpršelo. Táta měl zase práci i noční a tak jsem alespoň měla nějakou tu společnost. Udělala jsem hromadu popcornu a dala to i s brambůrkami a ostatními tímhle sajrajtem na stůl. Pak jsem nalila klukům kolu a převlékla jsem se do tepláků. Niall ze mě nezpustil celou tu dobu oči.

Liam&Danielle on Bahamas

29. april 2012 at 16:11 | Nikushka |  Candids 2012
Source > Twitter.com
Mám tu dvě úžasně kvalitní, no dobře necháme ty ironie :D Dvě fotky v hrozné kvalitě s Danielle a Liamem. Ti si teď užívají Liamova volna na Bahamách. Fotky jsou hrozné, co se týče kvality, ale jinak aww.. ta první fotka, já je tak jako pár miluji♥ :)

Harry Leaving His Family Home 28/04/2012

29. april 2012 at 16:00 | Nikushka |  Candids 2012
Source > onedirectionfans.net
Mám tu fotky ze včerejška, když Harry opouštěl dům jeho rodiny a nasedal do toho dokonalého autíčka! Fotky jsou HQ a já jen doufám, že Harry mi v nejbližší době zavolá, že mě chce vzít na výlet v tom dokonalém autu! :D Mimochodem je tam dokonalý, ty džíny mu hrozně moc sluší a dělají mu úžasné nohy♥ No radši už mlčím :D

Personal Updates #06

29. april 2012 at 14:53 | Nikushka |  Personal > Together
Source > Twitter.com
Mám tu pro vás fotky, které se objevily na twitteru. Já vím, že to sem zase dávám hooodně brzo, ale tak nebyl čas a zapomněla jsem ;D. První fotku přidal Liam na svůj twitter, je úplně dokonalá.. je tam roztomilý♥ Druhá fotka je od Nialla ze včerejška z koncertu JLS, třetí a čtvrtá fotka jsou nové profilové Liama s Niallem ;) ♥
@Real_Liam_Payne : Našel jsem ho :) (První fotka)
@NiallOfficial : Moji kluci @jlsofficial to rozbíjejí/rozjíždějí v Sheffieldu (Druhá fotka)

Unknown #7 (2012) #2

29. april 2012 at 12:38 | Nikushka |  Photoshoots 2012
Source > onedirection.com.br
Mám tu fotku ještě z tohoto photoshootu. Tenhle shoot kluci nafotili, když byli na Novém Zélandě a obe ty fotky jsou úžasné, jen škoda těch kvalit no. Snad se objeví v lepší kvalitě k sakru! :D♥

Facts&Favorites > Louis #2

29. april 2012 at 11:42 | Nikushka |  Facts&Favorites > Louis
Já to včera nestihla, tak dneska :D♥
011. Loui si myslí, že Australané jsou dobře vypadajicí národ.
012. Loui má fotku jeho a Harryho na nočním stolku.
013. První 'mazlíček' Louiho byl pes a jmenoval se Ted.
014. Loui byl zpěvákem skupiny, která se jmenovala 'The Rouge'.
015. Zatímco byli ve Švédsku, Loui ukradl kachnu z hotelu.
016. Jeho oblíbená dětská hračka byla postavička Power Rangers, červená byla jeho oblíbená.
017. Loui viděl Hunger Games v LA společně s Eleanor.
018. Loui jednou dal své boty Eleanor, protože jí její nohy bolely z jejích podpatků.
019. Loui nemá rád fakt, že je nejstarší z kapely.
020. Jeho největší inspirací je Susan Boyle.

Translate by : OneDirectionWeb, Copy Only With Source